Oprawy okularowe, wybrane modele

Sapphire Blue 100% UV w optyk punkt widzenia tychy, jaworzno, kęty, czechowice, żory
Okulary Massi Eyewear, oprawki okularowe w Optyk Tychy

Massi Eyewear i ich flagowy model z krzyżowym mostkiem. Obłędne okulary damskie! Oprawa okularowa dostępna jest w naszym salonie Optyk Tychy.

Fioletowe okulary w optyk Jaworzno

Fioletowe i wzorzyste, tak w dwóch słowach można opisać te damskie oprawki okularowe marki IDTOKYO. Okulary pochodzą z limitowanej edycji. Oprawa wyprzedażowa -30% – dostępna w Optyk Jaworzno.

Sapphire Blue 100% UV w optyk punkt widzenia tychy, jaworzno, kęty, czechowice, żory

Soczewki fotochromowe dzisiaj to komfort widzenia i niebanalna ochrona przed słońcem. Oprawki okularowe Guess wraz z niebieskimi soczewkami fotochromowymi Transitions Polska Inteligentne szkła od Shamir Polska w kolorze Sapphire Blue 100% UV.

Oprawki okularowe bulget z soczewkami Hoya Lens Poland optyk punkt widzenia

Oprawki okularowe Bulget z soczewkami Hoya Lens Poland z powłoką Hi-Vision Longlife BlueControl to połączenie idealne.

Scarlet Oak Eyewear oprawy okularowe optyk Kęty, tychy, jaworzno, żory, czechowice

Scarlet Oak Eyewear to niebanalne oprawy okularowe, projektowane z pasją w Beskidach. Na zdjęciu model DOVE z asferycznymi soczewkami od Hoya Lens Poland w mocy -6.25 dioptrii.

Ekskluzywna kolekcja William Morris London

Okulary to u Was stały element garderoby? Sprawdźcie ekskluzywną kolekcję William Morris London! Każda rama ma unikalne, wyważone końcówki dla idealnej równowagi i zawiera kultowe logo „WM”. Na zdjęciu prezentowane oprawki okularowe transparentne.

Jeśli jesteście ciekawi, jak dobierać modne okulary pod kolor oczu i Waszą osobowości, to odwiedźcie nasze salony Optyk Punkt Widzenia. Adresy dostępne tutaj.