Adres
Optyk Punkt Widzenia
ul. Słowackiego 17
43-502 Czechowice-Dziedzice

Kontakt
tel: 881 277 700 czechowice@optykpunktwidzenia.pl

Godziny otwarcia
pon-pt 9:00 – 17:00

Optyk Czechowice Dziedzice. Optyk Punkt Widzenia zaprasza na badania wzroku. Nasz salon optyczny oferuje okulary i soczewki dla dzieci i dorosłych. Sprawdzony zakład optyczny.

Aktualne promocje i wydarzenia znajdziesz odwiedzając nas na Facebooku klikając w ten link

Szczegóły dostępne w Optyk Punkt Widzenia Czechowice-Dziedzice. Nasz salon optyczny mieści się przy ul. Słowackiego 17

Oferta stała

Badanie wzroku Czechowice-Dziedzice

Badanie wzroku

Profesjonalne badanie wzroku, przeprowadzone przez wykwalifikowaną kadrę, które pomoże dobrać okulary lub soczewki kontaktowe dla dorosłych i dla dzieci.

Okulary Korekcyjne Czechowice-Dziedzice

Okulary korekcyjne

Znane, światowe marki i niszowe produkty pochodzące z małych pracowni. W naszej ofercie ponad 1000 wzorów oprawek.

Okulary przeciwsłoneczne Czechowice-Dziedzice

Okulary przeciwsłoneczne

Szeroki wybór okularów przeciwsłonecznych przez cały rok, okulary przeciwsłoneczne z korekcją oraz dla dzieci.

Okulary dla dzieci Czechowice-Dziedzice

Okulary dla dzieci

Dbamy o komfort najmłodszych pacjentów, dlatego przeprowadzamy badanie wzroku w miłej atmosferze i oferujemy oprawki w bajecznie kolorowych wzorach z bezpiecznych materiałów.

Soczewki Czechowice-Dziedzice

Soczewki kontaktowe

Soczewki kontaktowe to komfort i wygoda. Dopasujemy soczewki do Twojej wady wzroku i stylu życia. W ofercie mamy soczewki jednodniowe, dwutygodniowe, miesięczne, jak i multifokalne soczewki kontaktowe, które mogą być używane przez osoby noszące okulary progresywne.

Ściereczki do okularów Czechowice-Dziedzice, etui, nakładki polaryzacyjne, łańcuszki do okularów

Akcesoria

Szeroki wybór akcesoriów do okularów i nie tylko. Oferujemy produkty do czyszczenia okularów oraz soczewek kontaktowych, nawilżające krople do oczu, łańcuszki, sznureczki etui, nakładki polaryzacyjne.

Zakład optyczny Optyk Punkt Widzenia Czechowice-Dziedzice

Umów się na badanie wzroku – przy zakupie okularów usługa jest bezpłatna. Nasz zakład optyczny znajduje się przy ul. Słowackiego 17.

Optyk Czechowice – Dziedzice

Salon optyczny Punkt Widzenia Czechowice – Dziedzice jest pierwszym z sieci salonów Punkt Widzenia i dzięki jego sukcesowi powstały kolejne salony w innych miastach. Zdobyliśmy zaufanie tysiąca Klientów, oferując profesjonalne badanie wzroku oraz pomoc wykwalifikowanej kadry w dobraniu idealnych oprawek okularowych.

Uważamy, ze okulary powinny zdobić i podkreślać urodę, dlatego nasz asortyment to ponad 1000 oprawek – od światowego designu po polskie oprawki pochodzące z rodzimych manufaktur. Każdy Klient znajdzie tu coś dla siebie.

Lekarz okulista Czechowice – Dziedzice

Badanie wzroku przeprowadzają wykwalifikowani optometryści, którzy zadbają o Twój wzrok, zdiagnozują jego zaburzenia oraz wybiorą odpowiednią metodę korekcji. Pracujemy na nowoczesny sprzęcie pomiarowym. Wykonujemy badania wzroku dorosłych i dzieci. W ofercie salonu są oprawki okularowe, okulary przeciwsłoneczne (również z korekcją), soczewki kontaktowe oraz szeroki wybór akcesoriów do okularów. W naszym salonie w Czechowicach bez kolejki przyjmuje lekarz okulista. Zapraszamy do umówienia się telefonicznie na wizytę.

Po szczegółowym badaniu indywidualnie dobieramy soczewki okularowe. Odpowiadamy na wszystkie potrzeby Klienta i dobieramy również soczewki chroniące wzrok przed światłem niebieskim emitowanym z komputera, okulary okulary poprawiające komfort podczas jazdy samochodem, fotochromowe – zaciemniające się po wyjściu na zewnątrz, biurowe, progresywne, wygięte do opraw sportowych i przeciwsłoneczne z mocami korekcyjnymi i wiele innych.

Profesjonalny zakład optyczny w Czechowicach Dziedzicach

Wykonujemy badanie wzroku u dzieci. W ofercie salonu znajdują się oprawki z superbohaterami lub księżniczkami Disney’a. A także stylowe i komfortowe oprawki, które przypadną do gustu również młodzieży. Oprawki dla dzieci są wygodne i wykonane z bezpiecznych materiałów.

Nasza oferta soczewek kontaktowych zadowoli najbardziej wymagających klientów. Wśród nich znajdują się soczewki: jednodniowe, dwutygodniowe, miesięczne marki Johnson&Johnson,Cooper Vision, Alcon, oraz dedykowanych płynów do ich pielęgnacji.