Adres
Optyk Punkt Widzenia Żory
ul. Górne Przedmieście 7
44-240 Żory

Kontakt
tel: 577 588 450
zory@optykpunktwidzenia.pl

Godziny otwarcia
pon-pt 9:00 – 17:00

Optyk Żory. Salon optyczny Optyk Punkt Widzenia zaprasza na badanie wzroku. Zakład optyczny oferuje okulary i soczewki.

Aktualne promocje znajdziesz klikając w ten link

Szczegóły dostępne w Optyk Punkt Widzenia Żory – nasz zakład optyczny mieści się przy ul. Górne Przedmieście 7

Oferta stała

Badanie wzroku Żory

Badanie wzroku

Wykonujemy profesjonalne badanie wzroku konieczne do dobrania okularów korekcyjnych lub soczewek kontaktowych.

Okulary Korekcyjne Żory

Okulary korekcyjne

Posiadamy oprawki światowych marek oraz te ręcznie wykonane w polskich pracowniach. W stałej ofercie ponad 1000 opraw okularowych.

Okulary przeciwsłoneczne Żory

Okulary przeciwsłoneczne

Nasze oczy są narażone na szkodliwe promieniowanie UV nie tylko w okresie letnim. Wybierz ochronę dla siebie z bogatej oferty okularów przeciwsłonecznych. Oferujemy również okulary przeciwsłoneczne z korekcją.

Okulary dla dzieci Żory

Okulary dla dzieci

Gdy okazuje się, że dzieci muszą nosić okulary, nasza wykwalifikowana kadra pomoże im wybrać te najlepsze. Znajdziesz u nas okulary z bezpiecznych materiałów, wygodne i stylowe, stworzone z myślą o dzieciach.

Soczewki Żory

Soczewki kontaktowe

Szukasz soczewek kontaktowych dla siebie? Znajdziesz je u nas. Dopasujemy soczewki kontaktowe do Twojego stylu życia. W naszej ofercie możesz znaleźć soczewki renomowanych firm takich jak Johnson&Johnson, Alcon, CooperVision.

Ściereczki do okularów Żory, etui, nakładki polaryzacyjne, łańcuszki do okularów

Akcesoria

W naszym salonie oferujemy pełną gamę akcesoriów, w tym produkty niezbędne do czyszczenia okularów, miękkie ściereczki z mikrofibry, sznureczki i łańcuszki do okularów, etui, nakładki polaryzacyjne, nawilżające krople do oczu.

Zakład optyczny Optyk Punkt Widzenia Żory

Umów się na badanie wzroku – przy zakupie okularów usługa jest bezpłatna. Nasz salon optyczny znajduje się przy ul. Górne Przedmieście 7

Optyk Żory

Zakład optyczny Optyk Punkt Widzenia Żory znajduje się przy ul. Górne Przedmieście 7. Jest jednym z sieci salonów, które powstały po to, aby nasi Klienci mogli nie tylko profesjonalnie zbadać swój wzrok, ale też znaleźć swoje idealne okulary lub soczewki kontaktowe. Bogata oferta wzorów od najlepszych projektantów, sprawia, że w naszym salonie znajdziesz oprawy dopasowane do Twojego charakteru i osobowości. Dobrze wyszkoleni doradcy pomogą na każdym etapie. Miła atmosfera i podejście w sposób indywidualny do każdej osoby sprawiło, że salon optyczny Optyk Punkt Widzenia Żory zyskał zaufanie tysięcy Klientów.

Lekarz okulista bez kolejki w mieście Żory

Badanie wzroku przeprowadzamy na miejscu, przy użyciu najwyższej klasy sprzętu. Do dyspozycji naszych Klientów jest wykwalifikowana kadra – optometrysta, który przeprowadza badanie, a w razie konieczności również ortoptysta. Zapraszamy do umówienia przez telefon wizyty bez kolejki – badanie przeprowadzi doświadczony lekarz okulista.

Po stwierdzeniu wady wzroku pomagamy dobrać okulary, czy też szkła kontaktowe zgodnie z życzeniem Klienta. W stałej ofercie znajduje się ponad 1000 oprawek. Klient decyduje, czy będą to oprawki znanych, światowych marek, czy też wykonane w małych, polskich manufakturach. W ofercie jest również szeroki wybór soczewek kontaktowych (jednodniowe, dwutygodniowe, miesięczne) oraz szkieł do zadań specjalnych – chroniących wzrok przed światłem niebieskim, emitowanym z komputera, eliminujących odblaski, czy przeciwsłonecznych z mocami korekcyjnymi.

Profesjonalny Salon Optyczny Żory

W salonie Optyk Punkt widzenia Żory przeprowadzamy badanie wzorku u dzieci i oferujemy szeroką gamę dziecięcych oprawek okularowych, wykonanych z bezpiecznych materiałów i komfortowych w noszeniu.

Znajdziesz u nas również okulary przeciwsłoneczne, dostępne nie tylko w sezonie letnim, a także bogatą ofertę akcesoriów do czyszczenia okularów, etui, łańcuszki, nakładki polaryzacyjne.