HISTORIA


Naszym celem było stworzenie miejsca, które nie tylko dałoby możliwość profesjonalnego zbadania wzroku, ale przede wszystkim dałoby szansę dopasowania opraw do Twojej osobowości - do wyrażenia siebie poprzez unikalne wzory jakie oferują czołowi światowi projektanci.

Kierowanie się tą ideą pozwoliło na zdobycie zaufania klientów oraz na szybki rozwój sieci salonów optycznych.

Pierwszy salon pojawił się początkiem marca w 2017 roku w miejscowości Czechowice – Dziedzice. Osiągnięcie wysokiego poziomu zadowolenia klientów, a co za tym idzie zdobycie ich zaufania przełożyło się na zwiększenie popularności naszego salonu wśród lokalnej społeczności.
Dzięki temu w przeciągu kilku miesięcy firma rozrosła się o cztery dodatkowe salony – Kęty, Żory, Tychy i Jaworzno. Jednakże na tym nie poprzestajemy i planujemy dalszy rozwój naszej firmy.

OKULARY TO BIŻUTERIA


Inspiracją powstania salonów optycznych było stworzenie miejsca, w którym będziesz mógł doświadczyć profesjonalnej oraz miłej obsługi.

W których Styliści dopasują oprawy do kształtu Twojej twarzy, karnacji, jak i preferowanego stylu. Okulary pozwolą wyrazić Twoją osobowość, jak i podkreślą mocne strony Twojego charakteru.


PROFESJONALNE BADANIE


Wykwalifikowani optometryści zadbają o Twój wzrok, zdiagnozują jego zaburzenia oraz wybiorą odpowiednią metodę korekcji.

Jeśli zajdzie potrzeba zalecą Ci konsultację z innym specjalistą takim jak lekarz okulista czy ortoptysta, którego również znajdziesz w naszym zespole :)

parallax background