Adres
Optyk Punkt Widzenia Kęty
Galeria Handlowa
ul. Żwirki i Wigury 19
32 – 650 Kęty

Kontakt
tel: 534 200 220
kety@optykpunktwidzenia.pl

Godziny otwarcia
pon, wt, czw, pt 9:00 – 17:00
śr 10:00 – 18:00

Optyk Kęty. Zakład optyczny Optyk Punkt Widzenia. Oferujemy okulary i soczewki, badania wzroku. Salon optyczny Park Handlowy Żwirki i Wigury.

Aktualne promocje znajdziesz klikając w ten link

Szczegóły dostępne w Optyk Punkt Widzenia Kęty – nasz zakład optyczny mieści się w Parku Handlowym przy ul. Żwirki i Wigury 19

Oferta stała

Badanie wzroku Kęty

Badanie wzroku

Profesjonale badanie wzroku w zasięgu ręki. Pozwoli Ci dobrać idealne okulary korekcyjne lub soczewki kontaktowe.

Okulary Korekcyjne Kęty

Okulary korekcyjne

Przyjdź i wybierz swoje oprawki z ponad 1000 wzorów. Oferujemy okulary progresywne, dla kierowców, do pracy przy komputerze, fotochromowe.

Okulary przeciwsłoneczne Kęty

Okulary przeciwsłoneczne

Słońce przez cały rok emituje szkodliwe promienie UV. Chroń swoje oczy na 100 % i wybierz design dla siebie. Duży wybór okularów przeciwsłonecznych nie tylko w okresie letnim.

Okulary dla dzieci Kęty

Okulary dla dzieci

Każde dziecko znajdzie u nas swoje wymarzone, kolorowe oprawki, a rodzice będą pewni, że są dla niego bezpieczne i wygodne.

Soczewki Kęty

Soczewki kontaktowe

Oddaj się w ręce naszych specjalistów, którzy idealnie dopasują soczewki kontaktowe do Twojego stylu życia. W naszej ofercie znajdziesz soczewki Johnson&Johnson, Alcon, CooperVision.

Ściereczki do okularów Kęty, etui, nakładki polaryzacyjne, łańcuszki do okularów

Akcesoria

Bogata oferta akcesoriów do czyszczenia okularów, ściereczek z mikrofibry, etiu, łańcuszków i sznureczków, a także nakładki polaryzacyjne i krople do oczu. Mamy wszystko, czego potrzebujesz.

Badanie wzroku w Optyk Punkt Widzenia Kęty

Umów się na badanie wzroku – przy zakupie okularów usługa jest bezpłatna. Nasz salon optyczny znajduje się w Galerii Handlowej przy ul. Żwirki i Wigury 19.

Optyk w Kętach

Optyk Punkt Widzenia Kęty znajduje się w Galerii Handlowej przy ul. Żwirki i Wigury 19. Salon optyczny oferuje szeroką gamę opraw okularowych i soczewek kontaktowych. Naszym Klientom zapewniamy profesjonalną, pełną obsługę – badanie wzroku na miejscu oraz dobór oprawek lub soczewek kontaktowych dla dorosłych i dzieci. W naszym salonie najmłodsi znajdą kolorowe oprawy z superbohaterami lub księżniczkami Disney’a.

Badanie wzroku – okulista Kęty

Wykonujemy profesjonalne badanie wzroku, diagnozujemy zaburzenia i wybieramy najlepszą metodę korekcji. Współpracujemy z doświadczonymi specjalistami, z wieloletnim stażem w branży optycznej. Gdy zajdzie taka potrzeba pokierujemy Cię na konsultację z lekarzem okulistą, którego również znajdziesz w naszym zespole. Raz w miesiącu w salonie w Kętach przyjmuje lekarz okulista. Skorzystaj z badania wzroku bez kolejki. Zadzwoń i umów się na wizytę.

Zaufaj nam, a znajdziemy oprawki idealnie dopasowane do Twojej osobowości, stylu życia. Oferujemy oprawy światowych projektantów oraz unikatowe dzieła małych manufaktur w Polsce. Wierzymy, że okulary powinny być również ozdobą twarzy, dlatego dużą wagę przywiązujemy do tego, aby Klient znalazł u nas idealne dla siebie oprawy okularowe.

Salon optyczny Kęty,

Do oprawek indywidualnie dopasowujemy soczewki okularowe ułatwiające codziennie życie – szkła progresywne, fotochromowe, wygięte do opraw sportowych, a także z nietłukących się materiałów (idealnie do okularów dla dzieci). Jesteśmy specjalistą marki SEIKO

Przez cały rok możesz kupić u nas również okulary przeciwsłoneczne. Oferujemy szeroką gamę wzorów, również okulary przeciwsłoneczne z korekcją oraz okulary dla dzieci.

W naszym asortymencie znajdują się również niezbędne akcesoria do czyszczenia okularów, etui i futerały, łańcuszki, krople do oczu, nakładki polaryzacyjne.

Działalność salonu Punkt Widzenia Kęty codziennie zostaje doceniona przez Klientów, co motywuje nas do ciągłego działania i ulepszania oferty. Naszym priorytetem jest zapewnienie miejsca, w którym wykwalifikowani specjaliści zbadają Twój wzrok pod kątem okularów korekcyjnych lub soczewek kontaktowych, a styliści dobiorą idealne oprawki.