Adres
Optyk Punkt Widzenia Jaworzno
ul. Piłsudskiego 72
43-609 Jaworzno

Kontakt
tel: 577 588 044 jaworzno@optykpunktwidzenia.pl

Godziny otwarcia
pon-pt 9:00 – 17:00

Optyk Jaworzno. Salon optyczny Optyk Punkt Widzenia zaprasza na badanie wzroku. Zakład optyczny oferuje okulary i soczewki.

Aktualne promocje i wydarzenia znajdziesz odwiedzając nas na Facebooku klikając w ten link

Szczegóły dostępne w Optyk Punkt Widzenia Jaworzno – nasz salon optyczny mieści się przy ul. Piłsudskiego 72

Oferta stała

Badanie wzroku Jaworzno

Badanie wzroku

Zajmujemy się badaniem wzroku fachowo dobierając okulary korekcyjne lub soczewki kontaktowe.

Okulary Korekcyjne Jaworzno

Okulary korekcyjne

Do wyboru mamy ponad 1000 opraw okularowych. Markowych – ze światowych domów mody oraz od polskich projektantów, wykonane w małych manufakturach.

Okulary przeciwsłoneczne Jaworzno

Okulary przeciwsłoneczne

Posiadamy stałą ofertę okularów przeciwsłonecznych z filtrem UV, gdyż oczy należy chronić nie tylko latem.

Okulary dla dzieci Jaworzno

Okulary dla dzieci

Z myślą o najmłodszych mamy w ofercie okulary wykonane z bezpiecznych materiałów, wygodne, kolorowe, idealne dla dzieci i młodzieży.

Soczewki Jaworzno

Soczewki kontaktowe

W naszym asortymencie znajdziesz soczewki kontaktowe, które pasują do Ciebie i Twojego stylu życia. Jednodniowe, dwutygodniowe, miesięczne oraz multifokalne soczewki kontaktowe, które mogą nosić osoby mające okulary progresywne.

Ściereczki do okularów Jaworzno, etui, nakładki polaryzacyjne, łańcuszki do okularów

Akcesoria

Mamy wszystko, co potrzebne do pielęgnacji okularów i soczewek, a także krople do oczu, nakładki polaryzacyjne, łańcuszki, futerały i etui.

Zakład optyczny Optyk Punkt Widzenia Jaworzno

Umów się na badanie wzroku – przy zakupie okularów usługa jest bezpłatna. Nasz zakład optyczny znajduje się przy ul. Piłsudskiego 72

Optyk Jaworzno,

Salon optyczny Optyk „Punkt Widzenia” Jaworzno mieści się przy ulicy Piłsudskiego 72. Nasz salon oferuje pełną gamę okularów oraz soczewek kontaktowych, a także profesjonalne badanie wzroku dla dorosłych i dla dzieci.

Lekarz Okulista Jaworzno

Wykwalifikowany zespół jest zawsze dla Państwa usług, pomoże dobrać idealne okulary oraz soczewki kontaktowe. Badanie wzroku przeprowadzamy na miejscu przy użyciu wysokiej klasy sprzętu pomiarowego. Podczas szczegółowego badania sprawdzamy ostrość wzroku, określamy wady refrakcji, oceniamy przedni odcinek oka oraz dno oka w lampie szczelinowej, a później indywidualnie dobieramy soczewki kontaktowe. W naszym salonie przyjmuje bez kolejek lekarz okulista. Zadzwoń i umów się na wizytę.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo ponad 1000 opraw okularowych. Wśród oprawek znajdziecie Państwo szeroki wybór wzorów, kolorów i kształtów. Są to zarówno markowe oprawy, pochodzące ze światowych domów mody, ale również ręcznie wykonane w polskich manufakturach. Jesteśmy specjalistą marki SEIKO.

Przed szkodliwym działaniem promieni UV warto chronić oczy przez cały rok, dlatego okulary przeciwsłoneczne miej zawsze w pogotowiu. Stylowe, eleganckie, nowoczesne czy klasyczne? Idealne okulary znajdziesz w naszym salonie.

Wykonane z bezpiecznych materiałów, wygodne i idealnie dopasowane – takie właśnie powinny być okulary dla dzieci. Najmłodszym Klientom oferujemy oprawki z superbohaterami lub księżniczkami Disney’a. Oprócz szerokiej oferty okularów korekcyjnych dzieci mogą zapatrzyć się w okulary przeciwsłoneczne, które zapewnią pełną ochronę oczu w słoneczne dni.

Nowoczesny salon optyczny Jaworzno

W naszej ofercie znajdą Państwo również niezbędne akcesoria takie jak: ściereczki z mikrofibry, sznureczki i łańcuszki do okularów, etui, nakładki polaryzacyjne, nawilżające krople do oczu. Posiadamy bogatą ofertę soczewek kontaktowych. W tym jednodniowe, dwutygodniowe, miesięczne marki Johnson&Johnson,Cooper Vision, Alcon, oraz dedykowanych płynów do ich pielęgnacji.

Salon optyczny Optyk „Punkt Widzenia” Jaworzno to miejsce, w którym można nie tylko profesjonalnie zbadać wzrok, ale też wybrać dla siebie idealne oprawy z setek wzorów światowych marek.