Salon optyczny przy ul. 11 Listopada 32

Adres
Optyk Punkt Widzenia Dąbrowa Górnicza
ul. 11 Listopada 32
41-303 Dąbrowa Górnicza

Kontakt
tel: 574 777 610
dabrowa@optykpunktwidzenia.pl

Godziny otwarcia
pon, śr, pt 09:00-17:00
wt, czw 10:00-18:00

sob 09:00-13:00

Optyk Dąbrowa Górnicza

Aktualne promocje znajdziesz klikając w ten link

Szczegóły dostępne w Optyk Punkt Widzenia Dąbrowa – nasz zakład optyczny mieści się przy ul. 11 listopada 32

Oferta stała

Badanie wzroku Żory

Badanie wzroku

Wykonujemy profesjonalne badanie wzroku konieczne do dobrania okularów korekcyjnych lub soczewek kontaktowych.

Okulary Korekcyjne Żory

Okulary korekcyjne

Posiadamy oprawki światowych marek oraz te ręcznie wykonane w polskich pracowniach. W stałej ofercie ponad 1000 opraw okularowych.

Okulary przeciwsłoneczne Żory

Okulary przeciwsłoneczne

Nasze oczy są narażone na szkodliwe promieniowanie UV nie tylko w okresie letnim. Wybierz ochronę dla siebie z bogatej oferty okularów przeciwsłonecznych. Oferujemy również okulary przeciwsłoneczne z korekcją.

Okulary dla dzieci Żory

Okulary dla dzieci

Gdy okazuje się, że dzieci muszą nosić okulary, nasza wykwalifikowana kadra pomoże im wybrać te najlepsze. Znajdziesz u nas okulary z bezpiecznych materiałów, wygodne i stylowe, stworzone z myślą o dzieciach.

Soczewki Żory

Soczewki kontaktowe

Szukasz soczewek kontaktowych dla siebie? Znajdziesz je u nas. Dopasujemy soczewki kontaktowe do Twojego stylu życia. W naszej ofercie możesz znaleźć soczewki renomowanych firm takich jak Johnson&Johnson, Alcon, CooperVision.

Ściereczki do okularów Żory, etui, nakładki polaryzacyjne, łańcuszki do okularów

Akcesoria

W naszym salonie oferujemy pełną gamę akcesoriów, w tym produkty niezbędne do czyszczenia okularów, miękkie ściereczki z mikrofibry, sznureczki i łańcuszki do okularów, etui, nakładki polaryzacyjne, nawilżające krople do oczu.

Zakład optyczny Optyk Punkt Widzenia Dąbrowa Górnicza

Umów się na badanie wzroku – przy zakupie okularów usługa jest bezpłatna. Nasz salon optyczny znajduje się przy ul. 11 listopada 32

Optyk Dąbrowa Górnicza – Zapraszamy!

 

Sieć profesjonalnych salonów optycznych Optyk Dąbrowa Górnicza to miejsce, w którym precyzyjnie zbadasz wzrok, a w razie potrzeby dobierzesz okulary korekcyjne lub moc i rodzaj soczewek kontaktowych.

Zapraszamy klientów w każdym wieku do naszego salonu optycznego Punkt Widzenia przy ul. 11 Listopada 32 w Dąbrowie Górniczej. Czeka tam kadra specjalistów oraz szeroki wybór oprawek i soczewek. Przeczytaj, dlaczego warto nas odwiedzić.

Bezpłatne badanie wzroku przez lekarza okulistę

Nasz salon optyczny to miejsce, w którym do Twojej dyspozycji pozostaje zespół specjalistów – lekarz okulista, optometrysta oraz ortoptysta. Odwiedzając nowoczesny salon Optyk Dąbrowa Górnicza, możesz liczyć na kompleksowe badania wzroku.

Badanie obejmuje sprawdzenie ostrości widzenia, kondycji przedniego odcinka oka oraz dna oka z użyciem lampy szczelinowej oraz diagnostykę wad refrakcji

Profesjonalne badanie wzroku bez kolejki wykonuje doświadczony lekarz okulista. Jeśli wybierzesz oprawy w naszym salonie, konsultacja wraz z badaniem będą zupełnie bezpłatne. Zachęcamy do skorzystania z tej promocji i badania.

Oprawki dopasowane do Ciebie

Już od początku swojego istnienia, salony optyczne Punkt Widzenia zapewniają klientom to, czego naprawdę potrzebują. Optyk w Dąbrowie Górniczej to najwyższa jakość świadczonych usług oraz szeroki wybór oprawek w różnych kolorach i wzorach. Korzystając z naszych usług, znów poczujesz komfort widzenia, nosząc doskonale dobrane okulary korekcyjne.

Nasza oferta obejmuje oprawy eleganckie, fashion i nowoczesne. Bez trudu znajdziesz u nas propozycje największych światowych marek, jak również designerskie modele z niewielkich, polskich manufaktur.

Wszystkie produkty wykonano z certyfikowanych materiałów wysokiej jakości i udzielamy na nie gwarancji. Bez względu na wybrany styl, pomożemy Ci dopasować okulary do kształtu twarzy. To podkreśli Twoją osobowość i charakter. Nasi styliści mają ogromne doświadczenie, więc możesz im zaufać.

Szeroki katalog propozycji obejmuje też modele dziecięce. Z myślą o najmłodszych pacjentach przygotowaliśmy kolorowe oprawki, które są wygodne w codziennym użytkowaniu. Wykonano je z przebadanych i bezpiecznych materiałów, a nawiązania do znanych motywów i bohaterów bajek zachęcą Twoje dziecko do noszenia okularów.

Zapraszamy rodziców z dziećmi w każdym wieku do skorzystania z naszej usługi na bezpłatne badanie wzroku.

Szkła korekcyjne i okulary przeciwsłoneczne najwyższej jakości

Optyk Dąbrowa Górnicza to nie tylko oprawy, ale także doskonałe soczewki okularowe, które zapewnią prawdziwy komfort widzenia. Chętnie sięgają po nie dorośli mający słabszy wzrok oraz rodzice w trosce o swoje dzieci.

Soczewki są łatwe w czyszczeniu i odporne na uszkodzenia mechaniczne. Mogą być fotochromowe lub pokryte powłoką izolującą sztuczne światło niebieskie komputera – idealne do pracy. Możesz też wybrać szkła progresywne, zalecane przez naszego optyka.

Bogata oferta dotyczy również okularów przeciwsłonecznych z korekcją, dostępnych nie tylko latem. Jednym słowem, salony Optyk Punkt Widzenia w Dąbrowie Górniczej, znajdziesz wszystko, czego potrzebują Twoje oczy.

Jeśli szukasz profesjonalnego optyka dla siebie lub swoich dzieci, odwiedź salon optyczny Punkt Widzenia w Dąbrowie Górniczej. Wykonaj darmowe badanie wzroku, wybierz okulary korekcyjne lub soczewki kontaktowe i ciesz się ostrym widzeniem każdego dnia.