Adres
Optyk Punkt Widzenia Tychy
Gemini Park
ul. Towarowa 2c
43-100 Tychy

Kontakt
tel: 513 000 270
tychy@optykpunktwidzenia.pl

Godziny otwarcia
poniedziałek – sobota
od 9:00 do 21:00
niedziela handlowa
od 9:00 do 20:00

Aktualne promocje i wydarzenia znajdziesz odwiedzając nas na Facebooku klikając w ten link

Szczegóły dostępne w Optyk Punkt Widzenia Tychy – nasz zakład optyczny mieści się w Gemini Park

Oferta stała

Badanie wzroku Tychy

Badanie wzroku

Zbadaj swój wzrok pod kątem noszenia okularów korekcyjnych oraz soczewek kontaktowych.

Okulary Korekcyjne Tychy

Okulary korekcyjne

Wybierz swoje oprawki spośród tysiąca wzorów światowych marek, dobierz szkła do pracy przed komputerem, do jazdy samochodem, progresywne, fotochromowe.

Okulary przeciwsłoneczne Tychy

Okulary przeciwsłoneczne

Chroń swoje oczy przed szkodliwym promieniowaniem UV również zimą. Wybierz swoje wymarzone okulary przeciwsłoneczne z naszej bogatej oferty.

Okulary dla dzieci Tychy

Okulary dla dzieci

Dzieci są dla nas ważne, dlatego wspólnie wybierzemy dla nich wygodne oprawki wykonane z bezpiecznych materiałów i oczywiście bardzo, bardzo kolorowe.

Soczewki Tychy

Soczewki kontaktowe

Nie chcesz lub nie możesz nosić okularów? Wybierz soczewki idealne dla siebie. W naszej ofercie
znajdziesz soczewki jednodniowe, dwutygodniowe, miesięczne, a także multifokalne soczewki
kontaktowe, które mogą być używane przez osoby noszące okulary progresywne.

Ściereczki do okularów tychy, etui, nakładki polaryzacyjne, łańcuszki do okularów

Akcesoria

W naszym salonie znajdziesz niezbędne akcesoria takie jak: etui na okulary, sznureczki i łańcuszki
do okularów, nakładki polaryzacyjne, krople do oczu, miękkie ściereczki z mikrofibry i inne akcesoria do czyszczenia okularów.

Optyk Punkt Widzenia Tychy

Umów się na badanie wzroku – przy zakupie okularów usługa jest bezpłatna. Nasz salon optyczny znajduje się w Gemini Park Tychy.

Optyk Tychy

Optyk Punkt Widzenia w Gemini Park Tychy to miejsce, w którym można profesjonalnie zbadać wzrok oraz dobrać idealne dla siebie okulary lub soczewki kontaktowe. Wykwalifikowana kadra, w tym okuliści, ortoptysci oprometryści, przeprowadzą profesjonalne badanie pod kątem wady wzroku, a doradcy klienta pomogą wybrać idealne oprawki.

Lekarz okulista w Tychach

W naszym gabinecie sprawdzamy ostrość wzroku, badamy także wady refrakcji, dobieramy indywidualnie soczewki kontaktowe, oceniamy przedni odcinek oka, sprawdzamy dno oka w lampie szczelinowej. Zapraszamy na badanie wzroku, które wykona doświadczony lekarz okulista. Umów się na badanie bez kolejki. Korzystamy z nowoczesnego sprzętu japońskiej firmy NIDEK oraz w biomikroskopy firmy CSO najwyższej klasy, a także w oftalmoskopy HEINE.
W stałej ofercie naszego salonu jest ponad 1000 oprawek światowych marek. Posiadamy również unikalne oprawy, które wyszły spod ręki polskich projektantów w rodzimych pracowniach.

Nowoczesny zakład optyczny Tychy

Nowoczesność, czy tradycja? U nas każdy znajdzie coś dla siebie. Nasi styliści dopasują oprawki do kształtu twarzy oraz pomogą wybrać idealny wzór pasujący do Twojego charakteru. Naszym zdaniem okulary powinny być jak biżuteria – podkreślać urodę i zdobić. Do oprawek dobierane są soczewki okularowe, które pomogą Ci w codziennym życiu. Na życzenie dobierzemy szkła łatwiejsze w czyszczeniu, fotochromowe, biurowe, progresywne, poprawiające komfort podczas jazdy samochodem, czy okulary przeciwsłoneczne z korekcją. W naszej ofercie znajdziesz również okulary przeciwsłoneczne, które można zakupić nie tylko w sezonie letnim.
Salon Punkt Widzenia Tychy zaprasza również najmłodszych. Dzieci będą mogły u nas zbadać wzrok oraz znaleźć wygodne, kolorowe oprawki, wykonane z atestowanych materiałów. Do wyboru są oprawki z superbohaterami, czy księżniczkami Disney’a. Optyk Punkt Widzenia Tychy to miejsce, który cieszy się zaufaniem Klientów. Profesjonalna kadra,
miła obsługa oraz badanie wzroku na miejscu to mocne punkty naszego salonu.