Okulary na sportowo – 5 najciekawszych modeli

okulary converse niebiesko czerwone

Firmy takie jak Converse, czy Fila kojarzone są przede wszystkim z odzieżą sportową czy butami. Te z pewnością godne polecenia marki tworzą również akcesoria sportowe, ale także mają w swojej ofercie modne okulary idealne do stylizacji „na sportowo„. Sprawdź 5 najciekawszych modeli oprawek oczywiście dostępnych w salonach optycznych Optyk Punkt Widzenia.

Niebiesko – czerwone okulary Converse

okulary converse niebiesko czerwone Optyk Tychy, Żory, Jaworzno, Czechowice, Kęty

Dzięki połączeniu tworzywa i metalu okulary są bardzo lekkie. Kształt okularów jest uniwersalny, pasuje za równo dla mężczyzn jak i kobiet. Oprawa w kolorze niebiesko – czerwonym nadaje sportowego charakteru.

Okrągłe okulary Fila

okulary korekcyjne fila Optyk Tychy, Żory, Jaworzno, Czechowice, Kęty

Wyjątkowa kolekcja Fila z pewnością podkreśli Twój styl. Czarne z niebieskim akcentem okulary o okrągłym kształcie wykonane z tworzywa. Grubość oprawki podkreśli Twoją urodę. Model UNISEX dla kobiet i mężczyzn.

Męskie okulary z nowej kolekcji Fila

okulary korekcyjne na żyłkę fila Optyk Tychy, Żory, Jaworzno, Czechowice, Kęty

Z pewnością godna uwagi męska oprawa korekcyjna marki Fila. Materiał z którego została wykonana to połączenie plastiku i metalu. Kolor niebiesko-czarny. Szkła korekcyjne montowane są w tym modelu na tzw. żyłkę.

Okrągłe i metalowe

metalowe okrągłe okulary fila Optyk Tychy, Żory, Jaworzno, Czechowice, Kęty

Te nietuzinkowe oprawki okularowe Fila zostały wykonane z metalu. Okrągłe okulary pasują do wielu typów urody. Połączenie czerni z granatem nadają elegancji w stylizacji.

Ponadczasowe Converse

converse pilotki, okulary, oprawy. Optyk Tychy, Żory, Jaworzno, Czechowice, Kęty

Okulary o kształcie aviator to ponadczasowy produkt, który został zaprojektowany początkowo dla pilotów, ale zyskał popularność i fanów na całym świecie. Również firma Converse wypuściła swój model o tym kształcie. Bardzo cienka oprawka z metalu u góry ozdobiona czarnym kolorem.

Te i tysiące innych okularów korekcyjnych i opraw znajdziesz w salonach Optyk Punkt Widzenia Tychy, Jaworzno, Kęty, Czechowice, Żory.