LIPIEC promocji w Optyk Punkt Widzenia

LIPIEC promocji w Optyk Punkt Widzenia

Przedłużamy promocję do końca LIPCA! Czyż to nie radosna nowina? Kto jeszcze się nie zdecydował i żałował że nie skorzysta z promocji, niech odwiedzi nasz salon lub umówi się na badanie przez naszą stronę.

Drugą parę szkieł progresywnych Shamir Autograph III możesz mieć za 99 zł*Indywidualne, szyte na miarę zaawansowane szkła progresywne z szerokim polem widzenia. Łącz w pary: bezbarwne, fotochromowe i przeciwsłoneczne. (Promocja dla jednej osoby)

Promocja na oprawy okularowe! Teraz kupując okulary korekcyjne (oprawy + szkła) za minimum 500 zł możesz otrzymać dla siebie lub dla bliskiej osoby drugą oprawę korekcyjną za 1 zł** !

Czy wiesz, że możesz cieszyć się doskonałym widzeniem w korekcyjnych okularach przeciwsłonecznych? Jest to idealna okazja aby mieć druga oprawę za 1 zł – właśnie do okularów przeciwsłonecznych korekcyjnych!

W salonach optycznych Optyk Punkt Widzenia skorzystacie z profesjonalnego badania wzroku oraz otrzymacie fachową pomoc w doborze oprawek!👀 Umów się na badanie wzroku przez formularz na www.optykpunktwidzenia.pl/umow-badanie/

Skorzystaj z bezpłatnego badania wzroku pod okulary progresywne w naszych salonach optycznych w: Kętach, Żorach, Jaworznie, Czechowicach-Dziedzicach i Tychach!

UMÓW SIĘ ON-LINE NA BADANIE WZROKU

____________________________________

*Drugą parę szkieł fotochromowych otrzymasz za 149 zł.

**Promocja trwa do końca lipca 2021r. lub do wyczerpania zapasów. Z promocji może skorzystać każdy, kto zakupi kompletną parę okularów korekcyjnych (oprawy+soczewki) za min. 500 zł. Każdy salon posiada wybrane oprawy okularowe w promocji. Oprawy w promocji nie przekraczają 299 zł w cenie regularnej. Obie pary okularów należy zamówić w tym samym czasie. Nie można kupić w promocji jedynie oprawy okularowej.

Promocje nie łączą się.